Районна газета

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) здійснює набір студентів на 2020/21 навчальний рік за денною та заочною формами навчання

НАСОА здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Офіційна статистика», «Цифрова економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік, аудит та оподаткування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форми навчання.

В Академії запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи - НАСОА та одного з польських університетів.

У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.

Серед столичних ВНЗ економічного профілю НАСОА вирізняється досить помірною і вигідною ціною навчання. При Академії є гуртожиток для забезпечення проживання студентів з інших міст.

Випускники НАСОА працюють у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, Національному банку, Приватбанку, Укргазбанку, Ощадбанку, інших банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.

Інформація про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайтах НАСОА – www.nasoa.edu.ua  та Головного управління статистики у Сумській області – www.sumy.ukrstat.gov.ua