Районна газета

Освіта і наука

Інформація оновлена 16.01.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Постанова Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. № 79 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (ПОЛОЖЕННЯ про освітній округ)

Умови проведення конкурсу з визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу в Путивльському районі  Сумської області

Склад конкурсної комісії з визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу в Путивльському районі Сумської області

Матеріали на участь у конкурсі (Путивльська  ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва  Путивльської районної ради Сумській області)

Матеріали на участь у конкурсі (Новослобідський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Путивльської районної ради Сумській області)

Результати визначення опорних загальноосвітніх  навчальних закладів у Путивльському районі


 

ПРОФІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НА ПОТРЕБИ ВИРОБНИКІВ, – МИКОЛА ПОДОПРИГОРА

На цьому заступник голови облдержадміністрації наголосив під час засідання фокус-групи за напрямком сільськогосподарської діяльності

Як підкреслив Микола Подопригора, наразі в області функціонує 14 закладів профтехосвіти та 6 коледжів, які випускають фахівців аграрних спеціальностей. Учасники засідання зібралися, щоб розставити акценти в системі аграрної освіти і формуванні оптимальної мережі закладів, адже освіта має працювати, в першу чергу, на потреби роботодавців.

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Змагання із базових дисциплін проходитимуть з 12 січня до 11 лютого

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, олімпіади буде проведено із 18 навчальних предметів на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Сумського державного університету, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27.

СТВОРЕНО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ, – РІШЕННЯ УРЯДУ

Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України. Відповідне рішення ухвалено 6 грудня 2017 року під час засідання Уряду.

Нова структура засновується на базі ДІНЗ – Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

НОВІ УМОВИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ДО КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ ВІД АБІТУРІЄНТІВ-2018

Наступного року вступники до коледжів і технікумів на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі. Це передбачено Умовами прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році

«Реєстрація Умов прийому в Мін’юсті дала старт для закладів вищої та професійної освіти, які готують молодших спеціалістів, створювати власні Правила прийому. До 31 грудня вони мають бути внесені в ЄДЕБО та розміщені на сайті закладу. Найближчим часом ми також очікуємо завершення реєстрації Умов прийому до закладів вищої освіти, які визначають правила вступу на бакалаврів, магістрів та докторів філософії», – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег ШАРОВ.