Районна газета

Освіта і наука

Інформація оновлена 11.12.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Постанова Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. № 79 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (ПОЛОЖЕННЯ про освітній округ)

Умови проведення конкурсу з визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу в Путивльському районі  Сумської області

Склад конкурсної комісії з визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу в Путивльському районі Сумської області

Матеріали на участь у конкурсі (Путивльська  ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва  Путивльської районної ради Сумській області)

Матеріали на участь у конкурсі (Новослобідський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Путивльської районної ради Сумській області)

Результати визначення опорних загальноосвітніх  навчальних закладів у Путивльському районі


 

НА 2019 РІК ЗАКЛАДЕНО ЩЕ 1 МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ НА ОБЛАДНАННЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Як правильно використати інвестиції держави в Новій українській школі, чи не зупиниться реформа на початковій школі, чи підтримають вчителів, які далі втілюватимуть зміни, – це ті питання, що найбільше турбують вчителів початкової школи. Тож саме про це і розповіли тренери, які проводять підвищення кваліфікації в межах реформи НУШ у Львівській області, під час зустрічі з Міністром освіти і науки Лілією ГРИНЕВИЧ у межах її робочої поїздки на Львівщину.

«На наступний рік ми знову заклали ту ж інвестицію в 1 млрд. гривень на новий освітній простір. Очевидно, що ми не залишимо вчителів напризволяще, також поводитиметься підвищення кваліфікації. 

«НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА НА ШЛЯХУ ДО ОНОВЛЕННЯ» - ТРЕНІНГ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Відповідно до плану роботи постійно діючого семінару директорів закладів освіти Путивльського району на 2018-2019 рік на базі відділу освіти райдержадміністрації пройшов тренінг на тему: «Нова українська школа на шляху до оновлення»

У тренінгу взяли участь 11 директорів закладів загальної середньої освіти та 4 завідуючі закладів дошкільної освіти району.

ЗАПРОШУЄМО НА СТАЖУВАННЯ ДО НІМЕЧЧИНИ

Посольство Федеративної Республіки Німеччини повідомляє, що у період з 03 по 24 травня 2019 року у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини відбудеться стажування в рамках програми «High Level Experts Programme»

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом апарату райдержадміністрації за адресою: м.Путивль, вул.Першотравнева, 84, каб.12 або за телефоном (05442) 5-21-76.

КОЛИ ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ СКЛАДАТИМУТЬ ЗНО-2019?

Міністерством освіти і науки України затвердило календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання на наступний рік

Відповідно до наказу, основна сесія тестування розпочнеться 21 травня з математики.