Районна газета

Молодіжна політика

Інформація оновлена 12.04.2017

СЕКТОР МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОЕКТІВ, РОЗРОБЛЕНИХ ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

30 березня 2017 року було оголошено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 30 березня до 03 листопада 2017 року щоденно, крім суботи та неділі з 8-00 до 17-15 години, п’ятниця з 8-00 до 16-00 години за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 65.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ТАНЕЦЬ – МОЄ ЖИТТЯ»

В рамках проведення обласного Конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2017 рік громадською організацією «Сучасний формат»,буде реалізовано проект «Танцювальний фестиваль «Танець - моє життя»

Фестиваль буде проведено 19 березня 2017 року в приміщенні актової зали Сумського державного університету (м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2).

ЗАКЛИК ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ АКЦІЇ «ТРИЗУБ ЦЕ УКРАЇНА»

Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів 

Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

З цього приводу оголошується флеш-моб «Тризуб це Україна» (“Trident is Ukraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про формування складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Путивльській районній державній адміністрації

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» сектор молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації ініціює створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Путивльській районній державній адміністрації.