Районна газета

СУМЩИНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

З нагоди свята голова облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК разом з представниками влади та громадськості поклав квіти до пам’ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ

«Сьогоднішнє свято – символ Соборності та Свободи нашої незалежної держави. Тільки в єдності – сила регіонів. Тільки разом ми зможемо побудувати конкурентоспроможну Сумщину і Україну», – зазначив голова облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

Керівник області закликав громаду до миру та злагоди.

«Ми мусимо не на словах, а на ділі доводити що українці – мудра нація, поважати один одного. Звертаюсь до всіх жителів регіону, закликаю бути мудрими. Маємо прагнути до миру та злагоди, бо ми цього заслуговуємо», – підкреслив Ігор Яговдик.

«Вважають День Соборності та Свободи – головним святом держави, адже здійснилася мрія кожного – жити в сильній, суверенній країні. Щиро вірю у процвітання регіону, щасливе майбутнє наших дітей. Ми вибороли своє право бути незалежними, тож не повинні втрачати жодної можливості зробити життя в країні комфортним», – сказала жителька обласного центру Олена КИБА.

На переконання учасника урочистостей Миколи БАГНЮКА, кожен має  розуміти, що розбрат і політичні міжусобиці ніколи не зроблять державу міцнішою. Тільки разом ми збудуємо своє майбутнє, сказав житель обласної столиці.

Урочистості продовжились в обласній філармонії, де керівник регіону Ігор Яговдик вручив державні нагороди та Грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області.

Внесок представників регіону в розбудову Сумщини було відзначено високими званнями: «Заслужений артист України», «Заслужений донор України», «Заслужений працівник сільського господарства», «Заслужений працівник соціальної сфери», «Заслужений природоохоронець України».