Районна газета

АНАТОЛІЙ КОСОВСЬКИЙ: «ВЕЛИКА СПРАВА – ЗАЙНЯТІСТЬ МОЛОДІ»

На цьому наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації під час відкриття Сафонівського центру дозвілля після ремонту

Анатолій Іванович зазначив: «Сьогоднішній вигляд центру дозвілля – це плідна та кропітка праця багатьох з Вас. Завдячуючи народному депутату України Андрію ДЕРКАЧУ, нам вдалося отримати субвенцію з державного бюджету. Кошти було розділено між закладами освіти, медицини та культури Путивльського району. Адже ці заклади дозволяють повноцінно жити селу, дають змогу залишатися молоді на рідних місцях».

Посадовець зустрівся з депутатами та виконавчим комітетом Сафонівської сільської ради, підбивши підсумки спільної праці на території, адже громада висловила підтримку Анатолію Івановичу, обравши його депутатом Путивльської районної ради.

«Ми й надалі розвиватимемо мережу закладів дозвілля, адже в нас є чітке розуміння, що самодостатнє суспільство характеризується балансом уваги до потребуючих, виходячи із потреби кожного», – пообіцяв Анатолій Іванович на завершення.