Районна газета

ВІКТОР КОТЕНКО: «ЛЮДИ ЦІНОЮ СВОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ЗМОГЛИ ЗДОЛАТИ СТРАШНУ ТРАГЕДІЮ ХХ СТОЛІТТЯ»

На цьому зосередив увагу присутніх на мітингу-реквіємі, присвяченому Дню ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації

«Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС багато хто називає просто днем ліквідатора. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної станції», - зазначив Віктор Володимирович.

Віктор МАРТИНЕНКО, заступник голови Путивльської районної ради сказав, що не варто забувати про режим надзвичайної секретності, який діяв тоді у багатьох сферах, а особливо там, де йшлося про атом. Проте, не дивлячись на секретність. З кожним днем чутки були все тривожнішими і страшнішими, як завжди буває при дефіциті інформації, адже офіційно оголосили лише про ліквідацію пожежі на атомній станції і що загинули всього 2 людини – співробітники станції.

Представники влади і громадських організацій поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.