Районна газета

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РОБОТА З ПІДГОТОВКИ ОБЛАСНОГО ТОМУ «ЗВОДУ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ: СУМСЬКА ОБЛАСТЬ»

Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи, яке провів заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО

«На сьогодні робота з підготовки матеріалів до обласного тому Зводу вступила в завершальну стадію. Наш результат є одним із найкращих серед усіх регіонів України, про що неодноразово наголошувалось у Головній редколегії. У жовтні до Сум приїздив її представник, який дійшов висновку, що матеріали вже можна готувати до надання в Головну редколегію для кінцевого рецензування», – повідомив посадовець.

За його словами, за час роботи обласної робочої групи було підготовлено загальний Словник пам’яток історії та культури Сумської області, що містить 3433 пам’ятки різних видів, зокрема, археології, історії, архітектури та містобудування, монументального мистецтва. Наразі готові вступна частина до тому Зводу, вступні статті про всі райони, нариси про 15 історичних місць Сумщини та науково-довідкові матеріали про 95% пам’яток області.

Маємо всі передумови виконати поставлене завдання і завершити роботу над енциклопедичним виданням до початку 2015 року, сказав Олександр Цупро.