Районна газета

ПРЕДСТАВНИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН Є НЕВІД’ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

На Сумщині проживають представники 95 національностей. Переважна частина населення – українці і становить 88,8 % від загальної чисельності

«Питанню зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин приділяє значну увагу Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. За словами Глави держави, від часу проголошення незалежності в Україні здійснюється політика щодо національних меншин на засадах гуманізму і толерантності, забезпечення основоположних прав та свобод відповідно до міжнародних пактів. Президент України наголошує, що питання реалізації прав осіб, які належать до національних меншин, і надалі перебуватиме на постійному контролі», - підкреслив тимчасово виконуючий обов’язки голови Путивльської районної державної адміністрації Віктор КОТЕНКО під час робочої поїздки до Путивльського навчально-виховного об’єднання, єдиного навчального закладу Путивльщини, що проводить навчання російською мовою.

Посадовець поспілкувався з учнями, вчителями, ознайомився з деякими моментами навчально-виховного процесу в закладі. Віктор Володимирович підкреслив, що головним стратегічним завданням з боку держави і влади і надалі залишатиметься збереження і зміцнення нинішніх стабільних міжнаціональних взаємин, забезпечення умов для вільного розвитку культур і мов усіх етнічних спільнот.

Учні в ході спілкування зазначили, що ніяких труднощів не виникає під час навчання та спілкування зі школярами з україномовних шкіл. Випускники школи, які на сьогоднішній день є вчителями в цьому навчальному закладі підтвердили, що ніяких труднощів не відчували під час складання зовнішнього незалежного оцінювання та навчання у вищих навчальних закладах.

%

text-align: justify;

td