Районна газета

ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ПРО БЕЗСМЕРТНИЙ ПОДВИГ ГЕРОЇВ–ВИЗВОЛИТЕЛІВ

Юрій ЧМИРЬ: «Сьогодні серце нової Сумщини б’ється в єдиному ритмі з усією державою, яка відзначає 69-у річницю визволення України від фашистських загарбників»

«Нині держава демонструє послідовність у питаннях соціального захисту ветеранів. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ запропонував низку соціальних ініціатив. Підтримка ветеранів, створення умов для відновлення їх здоров’я, забезпечення комфортного життя – серед першочергових завдань, які ставить перед владою Глава держави», – зазначив голова облдержадміністрації під час урочистостей біля Меморіалу Вічної Слави.

Керівник області застеріг молодь від захоплення фашистською символікою, якою переповнена мережа Інтернет. «Фашистська символіка – не гра, як інколи здається молодому поколінню. Наше завдання – виховувати у молоді повагу до героїчного минулого нашої держави».

На переконання полковника у відставці Павла КАМЕНЕВА, вся країна об’єднується, аби вшанувати пам’ять про дідів і прадідів, які захищали державу та ціною власного життя крок за кроком йшли до Великої Перемоги.

«Я знаю про війну з розповідей дідуся. Коли виросту, хочу стати військовим, аби захищати свою маму, свою країну та відстоювати мир на рідній землі», – сказав восьмирічний житель Сумщини Руслан ДЕНИСЕНКО.

Урочистості з нагоди 69 річниці визволення України від фашистських загарбників продовжилися святковим концертом у Сумській обласній філармонії.

text-align: justify;