Районна газета

ДО 75-РІЧЧЯ УТВОРЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В обласному театрі для дітей і юнацтва в рамках II етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя!» відбувся творчий звіт художніх колективів і аматорів народного мистецтва Путивльського району

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області створюються належні умови для примноження культурного потенціалу. Кожен куточок Путивльського краю має свої неповторні традиції, свята, глибинно закорінені в родовід предків. Крокує мистецька естафета, і кожний творчий звіт підкреслює невичерпний мистецький потенціал народних талантів», – підкреслив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО.

Грамотами та Подяками голови облдержадміністрації було вшановано керівників підприємств, закладів культури та аматорських колективів району.

Важливою подією в культурному житті краю стало відкриття після реконструкції районного будинку культури.

На виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Талантами славна земля Ярославни» презентувалися вироби народних майстрів. Експозиція складалася з робіт вихованців центру позашкільної роботи,  майстринь української вишивки, фотохудожників.

Яскравими виступами народних аматорських колективів «Сіверяни», «Барви», «Весняні голоси» районного будинку культури,  вокального дуету Руднєвського СБК, презентаціями хореографічних колективів «Орхідея» та «Ілюзія» запам’ятався творчий звіт району.

Завдяки вдалому режисерському рішенню та майстерності виконання ансамблю сестер Путивльського Мовчанського монастиря Різдва Пресвятої Богородиці, фольклорних народних колективів «Ярославна», «Старушки-веселушки та дідочки-парубочки», а також  колективів Бобинського та Линівського сільських клубів, учасників народного театру Путивльського районного будинку культури на сцені ожила історія легендарного краю від сивої давнини до сьогодення. Яскравим та оптимістичним був фінал творчого звіту за участю талановитих дітей і молоді Путивльщини.