Районна газета

КОЛО СПІЛКУВАННЯ «ПОГОВОРИМО ПРО ЖИТТЯ»

Живим теплом позитивних емоцій, душевністю та  новими враженнями була наповнена сьогоднішня зустріч  в  жіночій вітальні «Берегиня» в Путивльській центральній районній бібліотеці

Тема засідання «Поговоримо про життя».  Тому і говорили, що і в поважному   віці життя має свій сенс, воно дуже багатогранне,  яскраве,  але для кожного особисте та особливе.  Гортаючи сторінки власного життя,  згадували своє дитинство,  найдорожчих   людей, розкривали свої життєві таємниці, слухали та  читали вірші, поспівали  і  почаювали в «Бібліочайній».

У БІБЛІОТЕЦІ ЗАСІДАЛИ КЛУБІВЦІ «МАТЕРИНКИ»

Сьогоднішнє чергове засідання прихильників народної медицини в  клубі «Материнка» присвячувалось дивовижній рослині – розторопші плямистій  

Одну зі своїх найпопулярніших назв — «розторопша», рослина дістала за те, що дійсно поспішає на допомогу хворому, швидко й ефективно лікуючи тяжкі недуги.  

СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З БІБЛІОТЕКОЮ

Осінь – це пора знайомства студентів-першокурсників з бібліотеками. Саме така екскурсія-знайомство студентів 1-го курсу педагогічного коледжу з Путивльською районною бібліотекою і відбулась 1 жовтня 

Бібліотекарі розповіли про історію створення бібліотеки, про її функції як інформаційного, так і соціокультурного центру, познайомили з правилами користування, бібліотечними послугами та  книжковим фондом.

«ЗАЧИНАТЕЛЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

В історії нашої культури є діячі, які особливо яскраво й багатогранно відобразили в своїй творчості душу народу, його націо­нальну своєрідність, поетичну вдачу. До таких належить Іван КОТЛЯРЕВСЬКИЙ, класик нової української літератури, видат­ний письменник-реаліст, автор славнозвісної «Енеїди» і «Наталки Полтавки»

До 250-річчя від дня народження видатного українця в читальному залі Путивльської центральної районної бібліотеки пройшлилітературні читання «Зачинатель нової української літератури».