Районна газета

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖУТЬ НАДАВАТИ ДЕРЖАВНІ ТА КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

2 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проект постанови «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою»

Кабмін підтримав пропозицію МКІП щодо здійснення статутної діяльності закладів культури і невизнання цього орендою. А отже, відтепер вони зможуть витрачати 100% зароблених коштів на розвиток та зміцнення власної матеріально-технічної бази», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр ТКАЧЕНКО.

ПУТИВЛЬЩИНА ВПЕРШЕ ПРОВЕЛА ДИСТАНЦІЙНИЙ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО СПІВУ «МАТЕРИНА ПІСНЯ»

Участь у фестивалі-конкурсі взяли близько 40 учасників. Це – і колективи, і солісти-виконавці

За багаторічною традицією конкурсантів оцінювало журі:
начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, заслужений працівник культури України  Світлана ДАВИДОВА, директор Путивльської дитячої музичної школи  Олексій ПАНАСЕНКО, викладач Путивльської дитячої музичної школи, заслужений працівник культури України Олена ЧЕРВ`ЯЦОВА.

ШАВЛІЯ - ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я

Сьогодні члени клубу «Материнка»  зібрались в читальній залі Путивльської центральної районної бібліотеки, щоб поговорити про цілющу силу шавлії

Керівник клубу Іван ЛЮБАРЕЦЬ розповів про історію і поширення шавлії, познайомив з цілющим складом рослини, лікувальними властивостями та протипоказаннями, застосуванням в народній медицині, сучасній фармацевтиці, парфумерній промисловості, косметології та кулінарії.

КОЛО СПІЛКУВАННЯ «ПОГОВОРИМО ПРО ЖИТТЯ»

Живим теплом позитивних емоцій, душевністю та  новими враженнями була наповнена сьогоднішня зустріч  в  жіночій вітальні «Берегиня» в Путивльській центральній районній бібліотеці

Тема засідання «Поговоримо про життя».  Тому і говорили, що і в поважному   віці життя має свій сенс, воно дуже багатогранне,  яскраве,  але для кожного особисте та особливе.  Гортаючи сторінки власного життя,  згадували своє дитинство,  найдорожчих   людей, розкривали свої життєві таємниці, слухали та  читали вірші, поспівали  і  почаювали в «Бібліочайній».