Районна газета

«ЗЕМЛЯ ЗІ ШРАМАМИ НА ОБЛИЧЧІ»

Чорнобильська Трагедія...  31 рік минув відтоді, а пам'ять наша зберігає все до найменших подробиць

Саме до цієї дати в читальній залі Путивльської районної центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка-реквієм «Земля зі шрамами на обличчі». Її розділи наповнені літературою про причини  катастрофи та її наслідки, а також художніми творами про Чорнобильську трагедію. 

СКУЛЬПТОР, КІНОРЕЖИСЕР, ДРАМАТУРГ

14 квітня 2017 року минає 130 років від дня народження Івана КАВАЛЕРІДЗЕ – людини  багатогранного таланту, видатного скульптора, художника, кіномитця, письменника

Іван Кавалерідзе глибоко переймався життям рідної України, і його творчість по праву належить до золотого фонду вітчизняної культури. ЮНЕСКО визнало його одним з найвидатніших митців ХХ століття. 

ЛІТЕРАТУРНЕ ДОСЬЕ «НЕЗГАСНА ЗІРКА ПОЕТА-РОМАНТИКА»

Популяризації творчості та вшанування пам’яті слобожанського поета-романтика першої половини ХІХ століття Михайла ПЕТРЕНКА,  200-річний ювілей від дня народження якого відзначається у цьому році, працівники Путивльської районної центральної бібліотеки присвятили літературне досьє «Незгасна зірка поета-романтика»

Присутні на заході члени жіночої вітальні «Берегиня» та інші відвідувачі бібліотеки з цікавістю прослухали  факти із життя поета та його творчої спадщини. 

ВИСТАВКА-ЗНАЙОМСТВО ІЗ ЦИКЛУ «ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ УКРАЇНИ»

З метою відзначення ювілейних дат видатних митців України Путивльська районна центральна бібліотека розгорнула виставку-знайомство із циклу «Видатні особистості України»

Наразі тут представлена література про Артема ВЕДЕЛЯ, Леся КУРБАСА та Олександра АРХИПЕНКА.