Районна газета

ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО

В читальній залі Путивльської центральної районної бібліотеки в період з 26 по 30 червня 2017 року пройшов Фестиваль Європейського кіно, запропонований Українською бібліотечною асоціацією разом із кінодистрибуторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Україні

Присутні  на кіносеансах безкоштовно  познайомилися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС, фільми-призерами Канського кінофестивалю, хітами європейського прокату, номінантами на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм – це «Одісея» - Франція, «Джульєтта» - Іспанія, «Надновий Заповіт» - Бельгія.

«ЮНІ ТАЛАНТИ СУМЩИНИ – РІДНІЙ УКРАЇНІ!»

30 травня 2017 року на базі Путивльського районного будинку пройшло обласне свято дитячої творчості  «Юні таланти Сумщини – рідній Україні!»

На святі були присутні начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена МЕЛЬНИК, голова Путивльської районної ради Євген ЮЖАКОВ, перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола КОРНЄВ, начальник відділу культури  райдержадміністрації Світлана ДАВИДОВА.

«ВИШИВАНКА – НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД»

У третій четвер травня наша країна відзначає День вишиванки. Цього дня ми шануємо наш національний оберіг - прекрасну українську вишиванку

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді Путивльська районна центральна бібліотека провела для учнів  11-го класу ЗОШ №1 день інформації «Вишиванка – наш генетичний код». 

«ЗЕМЛЯ ЗІ ШРАМАМИ НА ОБЛИЧЧІ»

Чорнобильська Трагедія...  31 рік минув відтоді, а пам'ять наша зберігає все до найменших подробиць

Саме до цієї дати в читальній залі Путивльської районної центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка-реквієм «Земля зі шрамами на обличчі». Її розділи наповнені літературою про причини  катастрофи та її наслідки, а також художніми творами про Чорнобильську трагедію.