Районна газета

«ЧИТАЄМО УКРАЇНСЬКЕ»

Література переживає століття і переходить від покоління до покоління. Зараз поступово зростає зацікавленість українською   літературою, читати її стає модно. Адже наша українська література багата, різноманітна і заслуговує на популярність

Саме з метою популяризації української літератури, розширення читацьких інтересів та пробудження зацікавленості до читання української художньої книги в Путивльській центральній районній бібліотеці організована літературна зона «Читаємо українське».

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ВДОХНОВЕНИЕ»

Щорічно, починаючи з 1950 року, 7 квітня відзначається Всесвітній день здоровя, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем і питань здоров’я  і здорового способу життя

Тож  напередодні цього дня в Путивльській центральній районній бібліотеці зібрались прибічники здорового способу життя на годину цікавих повідомлень «Єдина краса, яку ми знаємо – це здоров`я».   

СУМЩИНА – ТЕАТРАЛЬНИЙ КРАЙ, ЩО МАЄ ЩЕ Й УНІКАЛЬНІ МУЗЕЙНІ ЕКСПОНАТИ

Про це під час робочої поїздки на Сумщину говорив Міністр культури України Євген НИЩУК

Міністр взяв участь  у всеукраїнському фестивалі  Чехов-фест, зіграв  головну роль у виставі київського Національного театру ім. Івана Франка «Три товариші», відвідав обласний краєзнавчій музей та обласний художній музей ім.Никанора Онацького, обласну філармонію.

«ЄДИНЕ ЦІЛЕ – ЖІНКА І ВЕСНА. НАЙДОСКОНАЛІШЕ ТВОРІННЯ СВІТУ!»

Такими словами під чарівну музику розпочалась в Путивльській центральній бібліотеці  поетично-музична композиція «Тонке мереживо жіночої душі» 

Ведучі заходу щиро вітали шановне жіноцтво нашого міста  з наступаючим святом весни, з Днем 8 березня. Зичили їм здоров’я із  дзвінкої криниці, хліба  запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були у настрої кожної днини.