Районна газета

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЯ РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ

Актуальні питання запобігання виникненню надзвичайних ситуацій  в районі розглянуто на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Михайла БИРЯКА

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Путивльському районі Надія ЛЮШИНА проінформувала членів комісії про заходи щодо запобігання отруєння грибами та захворювання на ботулізм.

За інформацією посадовця, у 2018 році в районі не зафіксовано жодного випадку отруєння грибами. Фахівцями служби проведено 15 бесід з операторами ринку з питань профілактики таких ризиків.  Також здійснено моніторингові обстеження 17 місць реалізації рибної продукції на наявність риби в’яленої, отриманої від постачальників, діяльність яких пов’язана з випадками захворювання на ботулізм в м.Глухові у вересні цього року.

Напередодні початку опалювального періоду актуальним є питання дотримання населенням правил безпеки при експлуатації газового обладнання. Старший майстер Конотопського відділення Путивльського УЕГГ Анатолій ДАНЧЕНКО повідомив про проведену роботу з населенням та план заходів щодо недопущення виникнення аварій під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

Не менш важливими є питання протипожежного захисту та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони, поповнення матеріального резерву району, запобігання захворюванням населення на грип та ГРЗ, які також були розглянуті членами комісії.

За результатами розгляду питань порядку денного дані доручення відповідальним виконавцям.