Районна газета

НЕ МОЖНА ДОПУСТИТИ ВИНИКНЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ НАПРУГИ, - МИКОЛА ШУЛЬГА

Наголосив голова райдержадміністрації під час апаратної наради

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана КУРТОВА прозвітувала про підсумки роботи управління у 2017 році.

Посадовець окреслила основні показники роботи управління у 2017 році за різними напрямками – державні соціальні допомоги, субсидії, пільги, соціальний захист інвалідів, чорнобильців, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, зайнятість населення та заробітна плата, сімейна політика та інше.

В цілому, всі заходи відповідно до плану роботи управління на 2017 рік виконані.

Проблемним питанням на сьогодні залишається виплата компенсації за зекономлену субсидію. В 2017 році 3288 отримувачам субсидій було нараховано невикористаної суми субсидії (монетизація) на суму 2,1 млн.грн. Станом на 01.01.2018 заборгованість по виплаті склала 933,9 тис.грн.

Микола Шульга доручив в черговий раз звернутись до Департаменту соціального захисту та Департаменту фінансів облдержадміністрації для сприяння у вирішенні цього питання.

«До мене неодноразово звертались мешканці району з приводу допомоги в отриманні компенсацій. Невдоволення населення зростає. Ми не можемо допустити виникнення соціальної напруги», - підкреслив очільник району.