Районна газета

ІГОР ЯГОВДИК: «Я БУДУ ПРАЦЮВАТИ НЕ НА ПОКАЗНИКИ, А НА ЛЮДЕЙ»

Керівник Сумщини окреслив перспективи розвитку регіону в наступному році

Основними принципами своєї діяльності новопризначений керівник Сумщини назвав відкритість, відповідальність та конструктивний діалог з громадськістю.

«Головне завдання, яке ставить перед керівниками регіонів Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, – працювати для людей та бути відповідальними за свої рішення. Тому, перш за все, ми маємо створювати добробут для громадян, які дають оцінку владі, визначають результативність її роботи», – наголосив голова облдержадміністрації.

«Моя мета – Сумщина-2020. Сьогодні ми напрацьовуємо стратегічні завдання на найближчу перспективу. Наші пріоритети залишаються незмінними – розвиток інфраструктури регіону, підтримка підприємництва та сфери послуг, розбудова територій, зокрема, сільської місцевості, реформування медичної галузі, соціальної сфери, будівництво перинатального центру, підтримка спорту, використання рекреаційно-туристичного потенціалу Сумщини», – поділився голова облдержадміністрації під час прес-конференції.

Ігор Яговдик наголосив на важливості розбудови місцевих доріг.

«Реформування системи дорожнього господарства у державі передбачає передачу місцевих доріг на баланс області, а це – близько 5 тисячі кілометрів шляхів регіону. Такий підхід дозволить визначати пріоритетність у фінансуванні та проведенні ремонтних робіт, що сприятиме поліпшенню стану дорожнього полотна», – зазначив керівник області.