Районна газета

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ УЧНІВ – ОТРИМУВАТИ ОСВІТУ

Це стало основою розмови між учнями Путивльського професійного ліцею та головою Путивльської районної державної адміністрації Анатолієм КОСОВСЬКИМ під час зустрічі

«Сьогодні з’явилося багато нових професій, але людина, що отримала робочу професію, може застосувати її в житті. Гарний спеціаліст у будь-який час і в будь-якому місці буде потрібен. Адже, зараз учні повинні оволодівати знаннями, здавати іспити, заліки», - розпочав зустріч Анатолій Іванович. Він ще раз нагадав про те, що зроблене в районі, які плани на майбутнє. Зазначив об’єкти, на які планується в наступному році використати кошти на соціально-економічний розвиток, які район отримає за допомогою зусиль Народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА.

Голова Путивльської районної державної адміністрації також зупинився на тих подіях, які відбуваються в країні. Посадовець наголосив на тому, що сьогодні між Україною та Російською Федерацією відбулося підписання змін до попередніх угод щодо ціни на газ. «Європу треба будувати у себе вдома, у своєму навчальному закладі. До відповідальності щодо «розгону майдану» повинні бути притягнуті відповідальні з обох боків», - зазначив Анатолій Іванович.

Олександр НОВОБРАННИЙ, директор Путивльського професійного ліцею зазначив: «Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ почув «майдан», до Європи треба йти, але цей рух повинен відбуватися поступово, не поспішаючи».

text-align: justify;