Районна газета

АНАТОЛІЙ КОСОВСЬКИЙ: «ПОДІЇ, ЯКІ ЗАРАЗ ВІДБУВАЮТЬСЯ В КРАЇНІ, ТУРБУЮТЬ КОЖНОГО»

Про це зазначив голова Путивльської районної державної адміністрації під час зустрічі з працівниками Комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня»

Анатолій Іванович сказав, що він особисто засуджує дії, які зараз відбуваються на головному «майдані»  країни. «Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ сьогодні закликає до душевної рівноваги, дав завдання і прокуратурі, і іншим відповідним органам розібратися з «розгоном на майдані»», - повідомив посадовець.

Очільник району підкреслив, що Європу, в першу чергу, треба будувати в собі. Нагадав, що немало коштів за останні два з половиною роки з Державного бюджету спрямовано на капітальні ремонти медичних закладів району. «Першочергова увага була спрямована на дитячі заклади та медичні заклади сільської території. У районній лікарні за підтримки Народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА відремонтовано хірургічний блок, операційну хірургічного відділення, дитяче, терапевтичне, пологове, туберкульозне відділення. Зараз відбуваються ремонтні роботи в інфекційному відділенні», - наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації.

Лікар-хірург Василь ВАТАМАНЮК зазначив, що ще багато невирішених питань залишається.

Анатолій КОСОВСЬКИЙ особливо звернув увагу на те, що на сьогодні влада не дає пустих обіцянок. «Якщо проблему можна вирішити, то вона вирішується. На сьогодні не потрібно бути песимістами, а оптимістично дивитися в майбутнє, не потрібно влаштовувати в будь-яких ситуаціях провокації», - резюмував посадовець.

У переддень свят побажав лікарям здоров’я, рівноваги, терпимості, Божого благословення. «Основна надія хворого - це лікар».