Районна газета

УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

На минулому тижні відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України

«Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя», - зазначив у своєму привітальному слові перший заступник голови Путивльської райдержадміністрації, голова призовної комісії Микола КОРНЄВ.

Цього весняного дня щоб провести хлопців в залі КЗ СОР «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі» зібралися батьки, друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Із напутніми словами до призовників звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Микола Корнєв, зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть юнакам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану.

Військовий комісар Путивльського військового комісаріату Юрій ЯЦИНА відмітив, що у зв’язку із жорстким відбором юнаків до служби в армії цього разу ми проводжаємо найкращих призовників нашого міста та району. Звертаючись до батьків майбутніх солдат комісар рекомендував частіше писати своїм дітям, бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.

Хвилюючим моментом заходу став виступ Ігоря ЧЕРНЯКОВА, батька призовника, який сказав напутні слова юнакам та вручив символічні подарунки-обереги.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, які подарували присутнім чудові пісні.