Районна газета

МИКОЛА ПОДОПРИГОРА: «СУМЩИНА ВКОТРЕ ПІДТВЕРДЖУЄ СТАТУС СПОРТИВНОЇ ОБЛАСТІ»

25 квітня глядачів запрошують до Легкоатлетичного манежу СумДУ  відвідати урочисте відкриття ХІІІ літньої Універсіади України та повболівати на змаганнях з дзюдо

За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори, Універсіада – це цінний урок майстерності для молодих спортсменів, а головне – своєрідна перепустка до участі переможців в ХХІХ Всесвітній літній універсіаді, яка проходитиме з 19 по 30 серпня у місті  Тайбей (Китай).

Як розповів начальник обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Владислав МАСЛОВ, цього року призові місця ХІІІ літньої Універсіади України буде розіграно з 32 олімпійських та неолімпійських видів спорту. Сумські спортсмени представлені у 19 видах.

Географія Універсіади надзвичайно різноманітна. 17 обласних центрів гостинно приймають учасників. Сумщині випала честь проведення змагань з дзюдо. Попередньо заявлені команди з 23 областей України. Це понад 300 учасників у різних вагових категоріях, серед них 10 майстрів спорту України та 4 майстри спорту міжнародного класу.

Організатори заходу відзначили, що потужна спортивна база Сумщини дасть змогу провести змагання з дзюдо на високому рівні, а майстерні студенти-спортсмени з нашої області неодмінно покажуть високі результати та претендуватимуть у складі збірної відстоювати честь України в Китаї.

Урочисте відкриття ХІІІ літньої Універсіади України відбудеться 25 квітня о 14-00  в Легкоатлетичному манежі СумДУ.