Районна газета

АНАТОЛІЙ КОСОВСЬКИЙ: «МОЛОДЬ – ЦЕ ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА»

На цьому наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації під час зустрічі зі студентами Путивльського педагогічного коледжу ім. С.В.Руднєва

Темою бесіди стала підготовка до підписання Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом. Студенти ділилися власними думками щодо можливої асоціації. Бесіда була досить жвавою, тому що молодь, яку на зустрічі назвали золотом нації, має дуже багато нестандартних рішень із цього приводу.

«Держава на сьогодні створює всі необхідні умови для формування всебічно розвиненої особистості. Усвідомлюючи себе патріотами, ми не повинні будувати наше майбутнє на одних емоціях, а з розумінням того, що є зараз справді потрібним  нашій країні. Україна йде і далі буде йти шляхом євроінтеграції. Стратегічний курс Президента України залишається незмінним - європейські стандарти життя для кожного українця. Рішення Уряду взяти паузу не є політичним, воно було прийнято в результаті реалістичної оцінки тих економічних проблем, які виникають з моменту підписання Угоди за відсутності пропозицій від ЄС щодо компенсації втрат. При цьому мова про вступ України в Митний союз не йде», - підкреслив посадовець.

td style=