Районна газета

РОБОТА З ВІЙСЬКОВИМ ХАРАКТЕРОМ

Інформація оновлена 08.02.2019

Путивльський районний військовий комісаріат запрошує чоловіків віком від 18 до 55 років на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві в Збройних Силах України

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова допомога у розмірах:

особам рядового складу – вісім прожиткових мінімумів (15 362 грн.);

особам сержантського і старшинського складу – дев’ять прожиткових мінімумів (17 289 грн.);

особам офіцерського складу – десять прожиткових мінімумів (19 210 грн.);

Грошове забезпечення становить:

для солдата – від 10 167 грн. до 10 870 грн.;

для сержанта – від 10 870 грн. до 11 628 грн.;

для офіцера – від 13 945 грн. до 17 900 грн.

При виконанні завдань у зоні ООС додатково сплачується 4 500 грн., а на лінії розмежуваня – 10 000 грн.

Також військовослужбовцям за контрактом надається щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Вони забезпечуються речовим майном, харчуванням за рахунок держави, пільговим санаторно-курортним лікуванням, безоплатною медичною допомогою у військових медичних закладах.

Є можливість отримання статусу учасника бойових дій, вищої освіти заочно без відриву від служби за рахунок держави, виділення земельних ділянок під будівництво та інших пільг.

Резервістам у відповідності до військового звання та результатами виконання програми підготовки щорічно виплачується грошова винагорода. Також надається компенсація за проїзд до місця проходження зборів та у зворотньому напрямку і здійснюється виплата добових (у відповідності до військових звань).

Під час проходження служби дана категорія має право на відповідні соціальні гарантії, можливість просування по службі та отримання чергових військових звань. Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» впорядковано грошові виплати резервістам за період виконання служби у військовому резерві (з розрахунку до двох мінімальних прожиткових мінімумів на місяць, 3 842 грн.).

На весь період виконання обов.язків служби за резервістом зберігається місце роботи, посада та середньомісячна заробітна плата.