Районна газета

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ «ПЕРЕД ЗВІЛЬНЕННЯМ»

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) опубліковано оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства

Звертаємо увагу, що у цьогорічних роз’ясненнях з’явилося декілька змін, зокрема, стосовно подання декларації «перед звільненням».

Тепер, якщо суб’єкт декларування звільняється за переведенням або став переможцем конкурсу та через це звільняється з посади в одному органі й упродовж 20 робочих днів був прийнятий на посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, в іншому органі, то це не вважається припиненням діяльності. А отже декларацію «перед звільненням» подавати не потрібно.

Нагадаємо, що раніше у таких випадках було передбачено, що декларацію «перед звільненням» можна було не подавати лише якщо на роботу було прийнято одразу на наступний день після звільнення з попереднього місця роботи.

Повний текст роз’яснення можливо переглянути за посиланнями: https://bit.ly/2YZpfrc

 

За матеріалами: https://nazk.gov.ua/uk/novyny/klyuchovi-onovlennya-u-roz-yasnennyah-shhodo-deklaruvannya-zminy-do-pravyl-podannya-deklaratsiyi-pered-zvilnennyam/