Районна газета

ШКОЛИ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ПОКИ ЩО НЕ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія САВЧЕНКА

У зв’язку з високим рівнем захворюваності на CОVID-19 на засіданні комісії розглянуто питання щодо переводу на дистанційне навчання на 2 тижні навчальних закладів району з метою запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби через дітей.

Керівники медичних та навчальних закладів району закликали членів комісії припинити очне навчання, щоб «розірвати ланцюжок» розповсюдження вірусу.

У той же час, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 641 від 22 липня 2020р., відвідування закладів освіти здобувачами освіти забороняється у випадку потрапляння адміністративно-територіальної одиниці до «червоної» зони. Путивльський район зараз знаходиться у «помаранчевій» зоні. Тобто, зараз немає законних підстав для заборони відвідування  закладів освіти здобувачами освіти.

В результаті обговорення члени комісії прийняли рішення не припиняти навчальний процес у школах району, але відділу освіти райдержадміністрації доручено щоденно відстежувати ситуацію щодо захворюваності дітей та у тижневий термін провести опитування батьків учнів щодо доцільності переводу освітнього процесу на дистанційний режим.