Районна газета

«ПОЖЕЖУ ТРЕБА ГАСИТИ ГУРТОМ, ОБ’ЄДНАВШИ ЗУСИЛЛЯ», - СЕРГІЙ САВЧЕНКО

Наголосив голова райдержадміністрації під час позачергового засідання районної комісії ТЕБ та НС з питання локалізації та недопущення розповсюдження пожежі поблизу села Волинцеве

«Погодні умови сьогодні на нашому боці. Але я закликаю представників Путивльської та Новослобідської ОТГ об’єднати зусилля та не дати вогню перекинутись на більш серйозні пласти торфу», - зазначив Сергій САВЧЕНКО.

За інформацією начальника Путивльського районного сектору управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області Богдана ІЛЬКУНА, зараз поблизу села Волинцеве Юр’ївського страростинського округу Новослобідської ОТГ спостерігається складна ситуація – відбувається горіння та тління торфу окремими ділянками на території приблизно 80 га. Пожежа відбувається локально, без розповсюдження. Повна ліквідація пожежі неможлива у зв’язку з відсутністю на території вододжерел. З метою недопущення розповсюдження загоряння на торф’яні кар’єри є необхідність в копанні траншей.

Голова райдержадміністрації закликав представників Путивльської та Новослобідської ОТГ забезпечити виділення необхідної техніки та людей для згуртованої протидії стихії.