Районна газета

ВСІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ АКТИВНО ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

На нараді від керівництвом голови райдержадміністрації Сергія САВЧЕНКА розглянуто питання про стан підготовки до роботи у осінньо-зимовий період 2020-2021 років бюджетних закладів району

Про стан підготовки до зими звітували керівники освітніх, культурних закладів та закладів охорони здоров’я району. Всі заклади активно включились в роботу по даному питанню: затверджені плани робіт, йде повірка лічильників та коректорів, перевірка котельного обладнання,  утеплення зовнішніх теплових мереж, навчання операторів котелень, заготівля дров тощо.

Але залишається ряд проблемних питань, які необхідно вирішити до настання холодів. Це утеплення зовнішніх теплових мереж та ремонт даху котельні Путивльської центральної районної лікарні, заготівля палива для фельдшерських пунктів, питання опалення центральної районної бібліотеки, заміна деяких котлів по закладам освіти.

За результатами наради було надано доручення голови райдержадміністрації: закладам освіти по підготовці до зими основні роботи провести до 1 вересня та всім закладам вирішити всі питання та підготувати підпорядковані установи для сталого проходження осінньо-зимового періоду 2020-2021 років до 1 жовтня.