Районна газета

СЕРГІЙ САВЧЕНКО: «ТРЕБА РОЗ’ЯСНЮВАТИ МОЛОДІ: ХОЧЕМО ЖИТИ КРАЩЕ – ЖИВІМО ПО ЗАКОНУ»

Про проходження чергового призову громадян України на строкову військову службу в травні-липні 2020 року на території Путивльського району доповів голові райдержадміністрації Сергію САВЧЕНКУ Путивльський військовий комісар Юрій ЯЦИНА

За інформацією військового комісара, станом на 22.07.2020 визнано придатними для проходження строкової військової служби 21 призовник району (95% від планового завдання).

Очільник району закликав присутніх посилити роз’яснювальну роботу серед юнаків призовного віку, наголосивши: «Треба роз’яснювати молоді: хочемо жити краще – живімо по закону. Закон єдиний для всіх і починати треба з себе. Є Закон України «Про військовий обов’язок та віськову службу», в якому прописано, що громадяни України, які приписані до призовних дільниць, зобов'язані прибувати за викликом районного військового комісаріату для оформлення військово-облікових документів, приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов'язанихКоли порушуються наші права - ми сильно обурюємось, а коли самі не виконуємо вимоги законодавства, то вважаємо це нормою. Змінимо цю «традицію».