Районна газета

ПУТИВЛЬЩИНА РОЗПОЧИНАЄ 2-Й ЕТАП ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

Питання щодо послаблення протиепідемічних заходів на території Путивльського району розглянуто на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Михайлом БИРЯКОМ

З 23 травня у районі запроваджується послаблення протиепідемічних заходів, передбачене п.3 Постанови КМУ від 20 травня 2020р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

А саме дозволяється:

- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб;

- проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;

- діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);

- регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському та приміському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Також члени комісії прийняли рішення дозволити проведення планових госпіталізацій у КНП «Путивльська центральна районна лікарня».

Щодо відкриття дошкільних закладів – є потреба у перевірці готовності до роботи закладів в умовах епідеміологічного стану, яку проведуть спеціалісти Держпродспоживслужби протягом наступного тижня. На наступному засіданні районної комісії ТЕБ та НС буде прийняте рішення щодо початку роботи дитячих садочків, які за результатами перевірок визнають готовими.

Наголошуємо, що послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19.