Районна газета

ДІТИ – ЗАРУЧНИКИ СИТУАЦІЙ, В ЯКИХ ОПИНИЛИСЬ БАТЬКИ

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції проведено попереджувально-профілактичні рейди «Сім’я» на території Сафонівської сільської ради та міста Путивль

Спільні рейди проведено з метою соціального захисту дітей, профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, запобігання бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В ході рейду обстежено умови проживання 35 дітей в 15 сім’ях, в яких виховуються неповнолітні діти, особливу увагу комісія приділяла стану забезпечення батьками всім необхідним дітей для здобуття освіти в новому навчальному році, готовності домогосподарств до опалювального сезону, а саме наявність в сім’ях твердого палива, справність пічного опалення.

В чотирьох сім’ях виявлені недоліки в утриманні пічного опалення, всі сім’ї не в повному обсязі забезпечені твердим паливом, батьки зобов’язались виправити недоліки в тижневий термін. Інспектором ювенальної превенції складено 2 адміністративних протоколи за невиконання батьками своїх батьківських обов’язків.

Члени сімей отримали консультації з соціальних та правових питань, рекомендації щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на утримання дітей.

Батьки ознайомлені із законодавством України щодо обов’язків по утриманню, вихованню та навчанню неповнолітніх дітей, попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність та можливість позбавлення батьківських прав.

Службою у справах дітей райдержадміністрації і в подальшому відбуватимуться спільні заходи з метою соціального захисту дітей, профілактики серед неповнолітніх правопорушень, поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку.