Районна газета

«ВИШНЕВА ГІЛКА МАТЕРІ-ВКРАЇНИ –ЗЕМЛЯ СУМСЬКА, ЗАГЛИБЛЕНА В ВІКИ» (ГРИЦЕНКО М.)

У Сумської області - ювілей! 10 січня їй виповнюється 80 років. Сумщина з давніх-давен славиться своєю багатою історією, відома своїми неповторними краєвидами, славна своїми людьми, які будували міста і села, вирощували хліб, співали сердечну пісню і мужньо захищали Батьківщину.

Саме до цієї дати в читальному залі Путивльської центральної районної бібліотеки оформлена книжково-інформаційна виставка-ювілей «Бути Сумщині квітучим краєм!».

В першому розділі виставки представлені видання, що розповідають про історію Слобожанщини, про героїв минулого і сьогодення, а також  про красу і велич архітектурних споруд та храмів.

Розділ «Ділова Сумщина» представляє  адміністративно-територіальний  устрій нашої області  та всі багатства кожного району.

Останній розділ виставки  містить видання, які знайомлять користувачів з видатними людьми, які прославили  нашу область. Серед них письменники, художники, музиканти, діячі театру та кіно, олімпійські чемпіони.

Окремим розділом представлено наше сумське «земляцтво».

Підрозділ «Екополіс області» представляє видання про природно-заповідний фонд  та туристичний розвиток.

Запрошуємо всіх ознайомитись з представленими виданнями.

Взявши до рук всі ці книги, Ви пройдете історичними, краєзнавчими, героїчними, культурно-мистецькими стежками, дізнаєтесь про економічні та духовні багатства нашої області.