Районна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕХОДУ НА ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

НА СУМЩИНІ НОВОСТВОРЕНІ ГРОМАДИ ПРОВЕДУТЬ ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

Центральна виборча комісія одноголосно прийняла рішення про призначення на неділю, 23 грудня 2018 року, перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах.

До переліку об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Сумської області, у яких призначаються перші місцеві вибори, ввійшли Річківська сільська об’єднана територіальна громада, Білопільська міська об’єднана територіальна громада, Синівська сільська об’єднана територіальна громада та Путивльська міська об’єднана територіальна громада.

У КОЖНІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА МІСЬКІЙ РАДІ МАЄ БУТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПСИХОЛОГ

На цьому наголосив під час апаратної наради заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

Сьогодні питання соціального супроводу осіб, які повернулися із зони проведення військових дій на Сході, є особливо нагальним.

«ВОНИ ВІДДАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ, ЩОБ ЖИВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД», – ПРЕЗИДЕНТ НА ВІДКРИТТІ ЗАЛИ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Президент Петро ПОРОШЕНКО разом з дружиною Мариною ПОРОШЕНКО взяли участь у церемонії відкриття Зали пам’яті на території Міністерства оборони України

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок упродовж 1992 – 2018 років.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ: АВТОКЕФАЛІЯ ЦЕРКВИ – ЦЕ НАЙВАГОМІША ПОДІЯ ПОДІБНА ДО УКРАЇНСЬКОГО ПРАГНЕННЯ ВСТУПУ ДО ЄВРОСОЮЗУ ТА НАТО

Президент Петро ПОРОШЕНКО наголосив, що питання Томосу та автокефалії української православної церкви виходить далеко за межі церковного життя – це питання української національної безпеки та державності

«Ніхто не зупинить український народ. І ні в кого ми не будемо питати дозволу, бо вирішувати має Україна і її народ, який бореться за волю, за свободу, за майбутнє. Автокефалія – це найвагоміша подія з того ж ряду, що й наше прагнення до вступу до Євросоюзу та НАТО, Угода про асоціацію, безвізовий режим з Європейським Союзом, вихід із СНД, відмова від оманливого Договору про «дружбу» з Росією тощо», – сказав Президент під час участі у молитовному заході за Україну.

МИКОЛА ШУЛЬГА: «ЗАХИСНИК – ЗВАННЯ, ЄДИНЕ ДЛЯ ВСІХ»

Наголосив голова райдержадміністрації у вітальному слові на урочистостях до Дня захисника України у районному будинку культури

«У цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання - Захисник, звання єдиного для всіх: вкритих сивиною ветеранів, які ціною життя захищали честь і свободу від фашистів у роки Другої світової війни; воїнів, яки виконували свій долг в Афганістані; ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які захистили нас від неминучої смерті; та молодих патріотів, які лише нещодавно одягли військову форму і нині воюють за незалежність країни», - зазначив очільник району.