Районна газета

РОБОТА З ВІЙСЬКОВИМ ХАРАКТЕРОМ

СБУ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН БУТИ ПИЛЬНИМИ

Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

«МОЄ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ»

З 24 по 28 квітня 2017 року на  Сумщині триває тиждень права «Я МАЮ ПРАВО!». Протягом цього періоду проводились різноманітні інформаційні заходи, головна мета яких, ще раз нагадати кожній людині  про свої права і як ними користуватися

27 квітняв Путивльській районній центральній бібліотеці проведена інформаційна година «Моє право на безкоштовну правову допомогу». 

«ТУРИСТИЧНИМИ ШЛЯХАМИ ЄВРОПИ»

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» Путивльська районна центральна бібліотека запросила студентів 1-го курсу педагогічного коледжу   на інформаційну експрес-подорож «Туристичними шляхами Європи»

В ході заходу присутні дізналися про види  туризму, здійснили відео-екскурсію багатьма європейськими країнами, ознайомилися з інформаційною добіркою літератури «Подорожуємо Європою»  та перевірили свої знання про країни Європи під час  бліц-конкурсу «Що це за країна?».

РИНОК ПРАЦІ - «ДОРОЖНЯ КАРТА» ДЛЯ ОТГ

Обласна служба зайнятості активно сприяє громадам у створенні ОТГ. Цей процес у 2017 році буде переломним для Сумщини. Реформа повинна пройти для жителів безболісно, аби вони не втратили тих надбань, що мають

«Ми внесли свій внесок у децентралізацію: спершу розробили своєрідну «дорожню карту» щодо співпраці зі службою зайнятості, - говорить директор обласного центру зайнятості Володимир ПІДЛІСНИЙ. – У найближчі дні підпишемо з ними угоди про співпрацю. Адже сьогодні децентралізація влади стала чимось більшим за реформу, а її проведення розглядається на рівні збереження державності України». 

III ФОРУМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА ЗАСВІДЧИВ ПОСЛІДОВНУ ЦІЛЕСПРЯМОВАНУ ПОЛІТИКУ УРЯДУ

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності

Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».