Районна газета

РОБОТА З ВІЙСЬКОВИМ ХАРАКТЕРОМ

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ НЕ ВПЛИВАЄ НА РОЗМІР «ЗИМОВОЇ» СУБСИДІЇ

Про це під час «Години запитань до Уряду» у Парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій РЕВА

За його словами, для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року.

СТАН ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Протягом 9 місяців  2017 року статус безробітного мали 1052 осіб

З них працевлаштовано за направленням служби зайнятості 621 осіб, 85 безробітних проходили професійне навчання, в громадських та інших роботах тимчасового характеру приймали участь 283 безробітних. 

НА СУМЩИНІ РОЗШУКУЮТЬ ВЛАСНИКІВ МАЙЖЕ ПІВТОРА МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Такий бюджет, а саме 1,4 мільйона гривень, обласного конкурсу молодіжних проектів, що фінансуватимуться у 2018 році

В управлінні молоді та спорту облдержадміністрації повідомили,  що термін подачі конкурсних пропозицій на обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік, продовжено до 24 листопада 2017 року. 

В РЕЗУЛЬТАТІ МЕДРЕФОРМИ ЛІКАРЕНЬ МЕНШЕ НЕ СТАНЕ, І ВОНИ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ, – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Про це розповів Прем’єр-міністр України: «Медична реформа не призведе до зменшення кількості лікувальних закладів, а її результатом стане зміна фінансування системи охорони здоров’я, зміна якості надання послуг і оплати праці лікарів»

Він підкреслив, що з реформою Україна запізнилася на 26 років, і саме тому система охорони здоров’я знаходиться в занепаді. А жахи про майбутні перетворення розповсюджують ті, «кого задовольняє нинішній стан справ у медичній галузі».

СТАРТ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ДОСТУПНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ЖИТЕЛІВ – ПРЕЗИДЕНТ

Петро ПОРОШЕНКО відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості»

«Давши старт медичній реформі Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», – зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.