Районна газета

РОБОТА З ВІЙСЬКОВИМ ХАРАКТЕРОМ

УКРАЇНСЬКИМ ФЕРМЕРАМ НАДАВАТИМУТЬ ДЕШЕВІ КРЕДИТИ НА КУПІВЛЮ ЗЕМЛІ

На підтримку аграріїв Уряд заклав 4 мільярди гривень у Бюджеті-2020

Кредити надаватимуть під 3-5% річних. Ліміт кредиту – 5 мільйонів. Саме задля підтримки дрібних фермерських господарств. Додатково передбачено 240 мільйонів для держгарантій за кредитами.

І ЗНОВ СУМУЄ, ПЛАЧЕ ДЗВІН І БІЛЬ СЕРДЕЦЬ В ОДНЕ ЄДНАЄ

На Сумщині з 21 по 23 листопада відбудуться заходи з вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування загиблих від голоду українців розпочнеться 21 листопада о 14.00 з громадських слухань, присвячених Дню пам’яті жертв Голодоморів, що відбудуться у приміщенні Сумської  міської  бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.

МІНРЕГІОН НАПРАВИВ ОБЛАСТЯМ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОЦІНКИ РІВНЯ СПРОМОЖНОСТІ ГРОМАД

Методичні рекомендації допоможуть обласним державним адміністраціям у розробці проектів змін до перспективних планів формування територій громад областей

Міністерство розвитку громад та територій України направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад.

ДО ПУТИВЛЯ З’ЇХАЛОСЯ 200 БОРЦІВ ІЗ РІЗНИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

У Путивлі пройшли змагання Відкритої першості Сумської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, присвячені пам’яті видатного тренера Миколи ЯНКИ

Турнір зібрав понад 200 юних борців з Києва (столиця представила три команди), Харкова (три команди), Запоріжжя, Сум (три команди), Конотопа, Бурині, Шостки та Путивля.

«ПОДІЇ, ЩО ЗМІНИЛИ ДОЛЮ УКРАЇНИ»

21 листопада - це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє

У цей пам’ятний день весь український народ вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції 2004 року, Революції Гідності на Майдані у Києві 2013-2014 років, увічнює пам’ять самовідданих українців, Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя у боротьбі за самовизначення нації, героїв-воїнів, котрі захищали та захищають кордони та суверенітет нашої держави. До цієї дати в Путивльській районній бібліотеці оформлена виставка-подія «Події, що змінили долю України».