Районна газета

РОБОТА З ВІЙСЬКОВИМ ХАРАКТЕРОМ

ДО 24 ЧЕРВНЯ ОТГ МАЮТЬ ПОДАТИ ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ НА УСЮ СУМУ ІНФРАСТРУКТУРНОЇ СУБВЕНЦІЇ

15 травня 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році

Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  В’ячеслав НЕГОДА.

ПАРАД ВИШИВАНОК «ВИШИВАНКА, МОВ ДОЛІ МОЄЇ ЦВІТ»

Травень видався багатим на національні свята: День матері,  Міжнародний день родини, Всеукраїнський день сім’ї, День слов’янської писемності та культури, День вишиванки

В ці дні, коли буденність розквітає барвами, в Путивльській центральній бібліотеці відбувся справжній парад вишиванок «Вишиванка, мов долі моєї цвіт»,  у якому взяли участь всі співробітники бібліотеки,  вдягнувши в цей день національний український одяг – вишиванку.    

РАДА ЄВРОПИ І НАДАЛІ СПРИЯТИМЕ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Ради Європи високо оцінює результати децентралізації в Україні і продовжуватиме допомагати у створенні законодавчих актів, необхідних для продовження реформи.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав НЕГОДА після зустрічі з керівником Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, Спеціальним радником Уряду України з питань децентралізації паном Даніелем ПОПЕСКУ.

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

В райдержадміністрації відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Юрія РАДІНА з начальником Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олександром РІЗНИКОМ щодо питань участі персоналу органу пробації у фахових навчальних заходах, тренінгах та семінарах, які проводяться спеціалістами служби

Такий обмін досвідом дасть можливість більш якісно та професійно здійснювати профілактичну, соціально-виховну роботу та інші заходи спрямовані на виправлення клієнтів пробації, які визначені одним із завдань пробації відповідно до статті 6  Закону України «Про пробацію».

З ЖОВТНЯ 2019 РОКУ СТАРТУЄ МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до ухваленого рішення в Україні паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та власне банком.