Районна газета

УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДІТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Інформація оновлена 13.05.2020

В.о. начальника управління:  Дмитро БОРОЗЕНЕЦЬ

Адреса: Покровська площа, 11, м.Суми, Сумська область, 40030

тел. (05442) 68-70-01, 68-70-28

електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 9.00 до 18.00;

                                   п’ятниця – з 9.00 до 17.00;

                                   обідня перерва – з 13.00 до 14.00;

                                   вихідні дні: субота, неділя

Графік прийому громадян та представників організацій керівним складом управління


В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу.

Також, телефон довіри діє:

- в Державній аудиторській службі України (м.Київ) за номером (044) 425-80-30;


- в Північно-східному офічі Держаудитслужби (м.Харків) за номером (057) 725-86-24.

Крім того, громадяни можуть звертатися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545.Реформований державний фінансовий контроль продовжує діяльність в Сумській області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 868 утворено Державну аудиторську службу України шляхом реорганізації Державної фінансової інспекції. Служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 266 утворено, як юридичну особу публічного права, міжрегіональний територіальний орган Державної аудиторської служби - Північно-східний офіс Держаудитслужби шляхом реорганізації держфінінспекцій у Луганській. Полтавській, Харківській та Сумській областях.

З 24 жовтня 2016 року Північно-східний офіс Держаудитслужби, до складу якого увійшли управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській. Полтавській та Сумськії: областях. розпочав здійснювати визначені чинним законодавством функції та повноваження.

Таким чином з жовтня 2016 року функції щодо здійснення державного фінансового контролю в Сумській області перейшли безпосередньо до Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області.

Згідно з Положенням про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області основним завданням Управління є контроль спрямований як на виявлення фінансових порушень, так і на оцінку ефективності та результативності використання державних ресу рсів.

При цьому. Положенням визначені повноваження Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області щодо: здійснення контролю за цільовим, ефективним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягненням економії бюджетних коштів і результативності в діяльності розпорядників бюджетних коштів: дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів; дотриманням законодавства про закупівлі; станом внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту; проведення оцінки управління бюджетними коштами, досягнення їх економії, с тану фінансової і господарської діяльності, ефективності і результативності в діяльності підконтрольних установ; вжиття заходів до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства та притягнення до відповідальності винних осіб.

Необхідно також зазначити, що на постійному контролі Управління знаходиться стан розгляду звернень громадян.

Загалом в 2016 році до органів держфінконтролю в області надійшло 82 звернення громадян, у т.ч. на особистому прийомі - 56 звернень. Всі отримані звернення відповідно до встановленого порядку розглянуті та заявникам надані відповіді. Вже за січень-лютий 2017 року Управлінням отримано та розглянуто 13 звернень громадян.