Районна газета

НАВЧАЄМО ПРОЗОРОСТІ

В облдержадміністрації проходить семінар для працівників бюджетної сфери з питань впровадження системи «ProZorro»

Як зауважив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, такі навчання стали традиційні і покликані надати розпорядникам бюджетних коштів необхідну інформацію для використання у роботі системи публічних закупівель.

«Сьогодні спільне завдання – максимально впровадити механізм он-лайн-закупівель у бюджетну сферу. Адже з 1 серпня він стане обов’язковим. Там, де система вже працює, результат помітний – економія подекуди сягає 40-50%. Тому розпорядники коштів під час семінарів мають отримати всю необхідну інформацію, як теоретичного, так і практичного характеру», – зазначив посадовець під час проведення навчань.

Керівник відділу електронного майданчика «Держзакупівлі. Онлайн» Денис ЗІНЧЕНКО, який проводив заняття із присутніми, першочергово наголосив на ключових нововведеннях у роботі системи публічних закупівель. Зокрема, йшлося про введення електронних закупівель, у тому числі й аукціонів, електронних процедур оскарження, допорогових та понадпорогових процедур в одній системі. При цьому при допороговій закупівлі без використання електронної системи закупівель від 50 тисяч гривень замовники оприлюднюють звіт про укладені договори в системі.