Районна газета

«ЧІТКО СФОРМУВАТИ ПРОГРАМУ ВИРІШЕННЯ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ПИТАНЬ РОЗВИТКУ РАЙОНУ», - МИКОЛА ШУЛЬГА

Таке завдання поставив голова Путивльської районної державної адміністрації під час розгляду на колегії питання про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік

Присутніх зпроектом програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік ознайомив начальник управління агропромислового та економічного розвитку Путивльської районної державної адміністрації Сергій ЛІТВІНОВ.

Програмою визначено основні напрямки, реалізація яких направлена на вдосконалення та забезпечення стабілізації результатів діяльності в основних сферах соціально-економічного розвитку району.

Жвавим стало обговорення оптимізації навчальних закладів Путивльського району, соціальних угод на розвиток сільських територій, переведення об’єктів інфраструктури району на альтернативні види палива, залучення інвестицій.

Голова Путивльської районної ради Євген ЮЖАКОВ наголосив на тому, що, говорячи про оптимізацію шкіл у сільській місцевості, потрібно залишати початкові школи на територіях.

Голова Путивльської районної державної адміністрації звернув увагу га те, щоб отримати кошти для розвитку, потрібно розробити проекти в різних напрямках діяльності. «Розроблені раніше проекти, обов’язково переглянути, доробити з урахуванням сучасних цін, умов. Розвиток – це підприємництво», - акцентував Микола Іванович.