Районна газета

СУМЩИНА ПРЕДСТАВИТЬ СВІЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ В АЗЕРБАЙДЖАНІ

На початку вересня делегація області у складі представників провідних промислових та агропромислових підприємств регіону відвідає Азербайджанську Республіку 

Такої домовленості досягнуто в ході наради за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, Почесного консула Азербайджанської Республіки у м. Харків Афгана САЛМАНОВА та керівників підприємств області.

«Майбутня зустріч є логічним продовженням нашого візиту до Азербайджану. Сьогодні ми працюємо над поглибленням співробітництва із нашими партнерами. Необхідно переходити на такий формат, який дозволить максимально розкрити наш потенціал», – зауважив Микола Клочко.

За інформацією Афгана Салманова, планується сформувати делегацію із представників 5 регіонів, які входять до консульського округу: Чернігівської, Сумської, Полтавської, Харківської та Запорізької областей.

«Азербайджанський ринок відкритий для України. Є велика зацікавленість у налагодженні співробітництва у галузі промисловості та аграрному секторі», – зазначив Почесний консул.

За його словами, вже є домовленість про зустріч у Міністерстві палива та енергетики Азербайджану, Міністерстві економічного розвитку Азербайджану,  а також з президентом нафтової компанії SOKAR.  

«Відносини нашого підприємства і нафтогазового сектору Азербайджану мають більш як 30-літню історію. Напрацьовані спільні проекти з постачання та обслуговування обладнання до цієї країни. Впевнений, у нас є перспективи на ринках Азербайджану, як у тих галузях, в яких ми традиційно були представлені – нафта, газ, так і в інших напрямках, зокрема – енергозбереженні. Ринок Азербайджану дуже цікавий. Нас там знають, але для того, щоб зберігати свою присутність, потрібно здійснювати такі бізнес-візити, спілкуватися із партнерами», – сказав Генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» Олексій ЦИМБАЛ.