Районна газета

ДОБРОВІЛЬНЕ ОБʼЄДАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У Путивльській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Путивльського району

Під час засідання було обговорено питання про хід впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Путивльського району. Крім Путивльської міської ради в районі ініціаторами об’єднань виступили Новослобідська, Руднєвська, Рев’якинська  та Князівська сільські ради. 

Представник обласного Офісу реформ Віктор ТИМОШЕНКО застеріг ініціаторів об’єднання про те, що в кожному центрі громади потрібно бути створити відповідні установи та служби і забезпечити їх утримання. Та перш ніж створювати громади, необхідно прорахувати їх спроможність.

За результатами засідання було вирішено закріпити членів робочої групи за сільськими громадами для участі в обговоренні питання добровільного об’єднання територіальних громад та скласти графік таких обговорень. Сільським головам – ініціаторам об’єднання - провести розрахунки спроможності майбутніх новостворених територіальних громад.