Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «КРИШУВАННЯ» КОРУПЦІЇ НА СУМЩИНІ НЕ БУДЕ»

Під час наради з силовиками голова облдержадміністрації доручив активізувати роботу щодо виявлення корупційних злочинів та хабарництва

«Президент України Петро ПОРОШЕНКО оголосив на державному рівні боротьбу з корупцією головним пріоритетом у діяльності правоохоронних органів. Сьогодні корупція викривається на всіх рівнях і в усіх державних структурах та установах», – зауважив Микола Клочко.

Він відзначив, що правоохоронні органи області наразі посилили роботу щодо реалізації антикорупційного законодавства в усіх сферах. Це видно з резонансних справ, в тому числі і по Сумській області. Так, за вчинення корупційних правопорушень до кримінальної відповідальності притягнуто 4 співробітників органів внутрішніх справ, 8 державних службовців, 3 лікарів, 2 службові особи митниці, 2 працівники екологічної служби, 1 працівник управління державної пенітенціарної служби, 1 податківець, 1 спеціаліст з мобілізаційної роботи, 1 держреєстратор, 1 голова ДВК та ще 16 осіб, діяльність котрих пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

Також протягом 8 місяців цього року працівниками підрозділів з протидії злочинам у сфері економіки викрито 190 корупційних правопорушень. Із загальної кількості злочинів, пов’язаних із службовими зловживаннями, викрито 12, якими завдано збитків на суму понад 100 тисяч гривень, у тому числі 2 злочини-«мільйонники».

Упродовж 2015 року за вчинення корупційних правопорушень засуджено 14 осіб.

Від правоохоронців області Микола Клочко вимагає безкомпромісної боротьби з хабарниками, аби кожен мешканець Сумщини побачив реальні результати у ліквідації корупційних схем.

«У питаннях боротьби з корупцією ніхто з посадовців не буде під чиїмось прикриттям чи «кришуванням». Покарання не повинно обійти жодного причетного до хабарництва чиновника. Я цього не допущу. Всі відповідатимуть перед законом. Така моя принципова позиція і від правоохоронців я вимагаю, перш за все, рішучих дій, чесності і прозорості у протидії корупції», – підкреслив голова облдержадміністрації.