Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «КОРУПЦІОНЕРИ І ХАБАРНИКИ БУДУТЬ ЖОРСТОКО ПОКАРАНІ»

Голова облдержадміністрації різко відреагував на протизаконні дії керівника Липоводолинської райдержадміністрації, якого затримали на хабарі

«Дії посадовця не піддаються жодній критиці. Він зганьбив себе як державного службовця, як людину, як українця. Більше того, він зрадив Майдан, ідеали Революції Гідності, світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні. Таким людям не місце у владі. Злочинці мають бути покарні!», – заявив Микола Клочко.

За його словами, наразі, в Україні триває процес очищення влади: «Ми почали це із себе. І сьогодні кожен посадовець знаходиться під прискіпливим поглядом громадськості. Не має жодного значення, до якої політичної партії належить чиновник. Для мене немає ні своїх, ні чужих. Ніхто не може порушувати закон».

Микола Клочко закликав усі політичні партії розпочати очищення своїх лав від корупціонерів, які заважають працювати на благо людей та України.

«Якщо цього не зроблять самі політичні партії, життя зробить це за них!», – додав посадовець.

«У той час, як український народ об’єднався навколо однієї мети – вільної, незалежної держави, а наші воїни на Донбасі захищають Україну та її незалежність, знаходяться окремі горе-чиновники, по-іншому їх назвати не можна, які підривають авторитет влади. Це злочинці, перевертні і зрадники українського народу, демократичних та європейських ідеалів», – наголосив посадовець.

Микола Клочко високо оцінив дії правоохоронних органів, які затримали корупціонера на хабарі.

«Наша країна насправді змінюється. Ми живемо по-новому. І сьогодні, не залежно від посад, родинних зв’язків та знайомств, ніхто не зможе уникнути правосуддя. Перед законом усі рівні!», – додав Микола Клочко.

За його словами, проти хабарника, який зловживаючи службовим становищем вимагав неправомірну вигоду в сумі 1,5 млн. грн. за надання дозволу на проведення пошукових робіт на території району, відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.