Районна газета

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «У ПРІОРИТЕТІ – ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ»

На Сумщині завершується розробка спеціальної програми, яка дозволить відслідковувати тендерні закупівлі усіх бюджетних установ області

Про це голова облдержадміністрації повідомив у ході прес-конференції.

«Відкритість влади, боротьба з корупцією, подолання соціальної несправедливості, бюрократії в державному апараті та прозорість у сфері державних закупівель є визначальними принципами нашої подальшої роботи», – зазначив очільник області.

Він підкреслив, що сьогодні Сумський державний університет завершує розробку програми, яка дозволить в он-лайн режимі відслідковувати закупівлі в бюджетних установах.

«Кожен користувач мережі Інтернет зможе подивитися, за якою ціною закуповуються продукти харчування у медичні заклади, школи, меблі – у дитячі садки, за якою ціною надаються послуги державними установами», – зазначив Володимир Шульга.

За його словами, в державних органах триває люстрація, процес очищення влади.

«Ми тісно співпрацюємо з представниками громадського сектору. Саме думка громадськості сьогодні впливає на прийняття кадрових рішень в області. Тож працівники, які заплямували себе за час діяльності попередньої влади та були задіяні в корупційних схемах, працювати в органах влади не будуть. Цього вимагає час, за це стояли люди на Майдані», – наголосив Володимир Шульга.