Районна газета

РОБОТА ПО ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Управлінням пенсійного фонду в Путивльському районі постійно здійснюється комплекс організаційних, управлінських та практичних заходів, спрямованих на забезпечення безумовного та неухильного виконання положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Для вжиття додаткових заходів щодо створення каналів отримання від громадян інформації про корупційні правопорушення, які можуть бути вчинені державними службовцями управління, на стенді “Антикорупційна діяльність”, який розміщений на четвертому поверсі приміщення, представлена відповідна інформація для зв’язку з головним спеціалістом з питань запобігання та протидії корупції головного управління ПФУ в Сумській області. Крім того, на третьому поверсі розміщена скринька з метою анонімного опитування відвідувачів про наявність, на їх думку, проявів корупції в управлінні.

Проводяться систематичні навчання по доведенню вимог антикорупційного законодавства, правил заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, по недопущенню проявів корупції серед державних службовців. Так, впродовж минулого року проведено 7 семінарів з державними службовцями, здійснена щорічна оцінка виконання державними службовцями покладених на них службових обов’язків та завдань.

Щорічно розробляється та неухильно виконується План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень. Це дає змогу об’єктивно проаналізувати роботу кожного державного службовця, визначити рівень підготовки, знань, умінь та навичок, здатності виконувати функціональні обов’язки в повному обсязі.

В управлінні визначена уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції; відповідальні за забезпечення організації проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави в управлінні. У 2013 році проведений 1 конкурс на заміщення вакантної посади держслужбовця, який відбувся прозоро. Укомплектованість кадрами становить 100%.

Однією з найпоширеніших причин виникнення конфлікту інтересів є порушення обмеження щодо роботи близьких осіб. Так, в управлінні забезпечується обов’язкове повідомлення державними службовцями відомостей щодо близьких осіб, які працюють в одній сфері і забезпечено недопущення їх безпосереднього підпорядкування. Близьких родичів у безпосередньому підпорядкуванні в управлінні немає.

Результатом проведених всього комплексу заходів в управлінні – є відсутність фактів порушень антикорупційного законодавства.