Районна газета

СИСТЕМА "PROZORRO" ЗАПРАЦЮЄ НА ПОВНУ СИЛУ ВЖЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Бюджетні установи Путивльського району починають працювати у форматі електронних державних закупівель

Семінар-нараду з питань використання у роботі інноваційної електронної системи з керівниками бюджетних організацій району та відповідальними за цю роботу працівниками сільських рад організували та провели співробітники управління економічного та агропромислового розвитку Путивлської районної державної адміністрації. 

Поки що в основному всі присутні на навчанні проходять етап реєстрації на єдиному порталі. У ході наради обговорили можливі проблемні моменти під час проведення процедури державних закупівель через електронну систему.

Начальник управління Сергій ЛІТВІНОВ доручив усім без виключення установам у найближчі терміни розпочати користування системою ProZorro та наголосив на особистій відповідальності за це керівників.

«Ця система - перший крок до ефективних закупівель», - зауважив він.

Революційна система електронних державних закупівель ProZorro, яку розробили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, має ряд переваг. Головне - мінімізує людський фактор під час державних закупівель. А значить - зменшує ризики корупції. Відтепер використання коштів державного, місцевих бюджетів, соціального страхування, пенсійного фонду та підприємств комунальної форми власності відбуватиметься прозоро. Вся інформація буде в одномі місці, на єдиному веб-порталі. Персональну відповідальність за наповнення цього веб-порталу несуть керівники державних установ. Кожен бажаючий зможе слідкувати за державними та місцевими закупівлями, надходженням доходів та іншим.