Районна газета

НА СУМЩИНІ ВВЕДЕНО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ НА ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Про тимчасове обмеження руху на період весняного відтавання грунтів в оперативному повідомленні інформує Служба автомобільних доріг у Сумській області

У зв’язку із значними деформаціями дорожнього покриття та з метою збереження його від подальшого руйнування при весняному перезволоженні верхніх шарів земляного полотна, в період з 7 березня по 15 квітня введено обмеження руху транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів автомобільними дорогами загального користування Сумської області.

Обмеження стосуються великогабаритного транспорту з осьовим навантаженням понад 7 тс – на дорогах державного значення (національних, регіональних, територіальних) та з осьовим навантаженням понад 5 тс – на всій мережі автомобільних доріг місцевого значення (обласних, районних).

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, продовжується аварійний ямковий ремонт шляхів. Наразі ліквідовано 6 тисяч квадратних метрів ураженості на дорогах державного значення за допомогою холодного асфальтобетону.