Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ АВТОМОБІЛІСТІВ ТА ДОРОЖНИКІВ ОБЛАСТІ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав працівників транспортної сфери області з професійним святом та вручив їм почесні відзнаки

«Ваша професія – суспільно важлива та відповідальна. Адже від стану доріг, культури обслуговування пасажирів значною мірою залежить вирішення багатьох економічних питань, туристична та інвестиційна привабливість краю, оперативність медичної і соціальної допомоги. Роботу влади значною мірою оцінюють саме за цими показниками. То ж у нас з вами спільна мета – нормальний розвиток транспортної галузі», – підкреслив очільник області.

Микола Клочко додав, що процес децентралізації влади покликаний  змінити на краще ситуацію в автодорожній сфері: «З децентралізацією влади громади отримають додаткові повноваження та кошти, які зможуть, серед іншого, спрямовувати і на покращення якості транспортних перевезень, ремонт та будівництво автошляхів».

Очільник Сумщини побажав всім працівникам автодорожньої галузі області міцного здоров'я, родинного затишку, професійних успіхів та життєвих гараздів.

З нагоди свята Микола Клочко вручив директорові автотранспортного підприємства «Компол» (м. Суми) відзнаку Президента – посвідчення та нагрудний знак про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник транспорту України».

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника найкращі представники професії отримали Почесні грамоти та Подяки голови облдержадміністрації.