Районна газета

«ВІД МАЙСТЕРНОСТІ АВТОМОБІЛІСТІВ ТА ЯКОСТІ РОБОТИ ДОРОЖНИКІВ ЗАЛЕЖИТЬ БЕЗПЕКА ПАСАЖИРІВ»

Наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації Микола ШУЛЬГА з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

«Саме на Вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави. Переконаний, що й надалі Ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навики, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути», - звертаючись до автомобілістів ті дорожників, зазначив Микола Іванович. 

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника.

Шановні автомобілісти, Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Саме на Вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави.
Переконаний, що й надалі Ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навики, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути.

Бажаю, щоб Ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила Вам лише радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед Вами нові перспективи.

Здоров’я, добробуту Вам і Вашим рідним!

Голова Путивльської

районної державної адміністрації                                      Микола ШУЛЬГА