Районна газета

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ОПЛАТУ ПРАЦІ

За порушення законодавства про оплату праці посадові особи притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності

Відповідно до частини першої ст.175 Кримінального кодексу України безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам понад один місяць керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності, карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Абзацом другим частини другої цієї статті визначено, що те саме діяння, якщо воно вчинене внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати, карається штрафом від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до моменту притягнення до кримінальної відповідальності порушення усунуто.

Адміністративну відповідальність передбачено ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від ЗО до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.