Районна газета

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР – ЗАПОРУКА ДОБРИХ ВІДНОСИН МІЖ НАЙМАЧЕМ І ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

Про це йшла мова на апаратній нараді Путивльської районної державної адміністрації, яку очолив голова Анатолій КОСОВСЬКИЙ.

У залі засідань Путивльської районної державної адміністрації відбулася розширена апаратна нарада, одним з розглянутих питань якої було «Про стан колективно - договірного регулювання трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях району за підсумками 8 місяців 2013 року».

Станом на 01.09.2013 зареєстровано та знаходиться на зберіганні в управлінні соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації 135 колективних договорів. Протягом 8 місяців поточного року зареєстровано 35 колдоговорів та 26 змін та доповнень до них. Забезпечено охоплення колективними договорами 3441 працюючий, що складає 96,2 % до облікової кількості штатних працівників станом на 01.07.2013 (3577 осіб).

За результатами розгляду питання управлінню соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації доручено продовжувати проводити організаційну роботу з керівниками підприємств, установ та організацій по укладанню колективних договорів, де їх застосування законодавчо можливо та внесення змін до діючих. Також продовжити роботу по здійсненню моніторингу та проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо колективно - договірного регулювання соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях району.