Районна газета

ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ ПРОДОВЖУЄ КУРСУВАТИ ВІДДАЛЕНИМИ КУТОЧКАМИ СУМЩИНИ

У лютому завдяки цьому зручному сервісу пенсійні послуги отримали мешканці с. Печіни та с. Семереньки Тростянецького району, с. Руднєве та с. Мазівка Путивльського району та с. Клишки Шосткинського району

Під час виїзду допомогомобіля до працівників ПФУ звернулися 65 осіб, яким було надано 90 послуг. Мешканці сіл звернулись з питаннями перерахунку пенсій з 1 січня 2020 року; призначення пенсії за віком; обчислення страхового стажу для виходу на пенсію; розміру пенсії та її складові; виплати надбавок особам, які досягли 80-річного віку; перерахунку пенсії ліквідатору аварії ЧАЕС III категорії та інше.

ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ ПРИЇДЕ НА ПУТИВЛЬЩИНУ

6 лютого 2020 року фахівці Пенсійного Фонду Сумщини надаватимуть пенсійні послуги і допомогу громадянам за місцем проживання у селах Руднєве (о 10:30) та Мазівка (о 12:00)

Ми працюємо щоб Вам було комфортно!

СУЧАСНІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ КЛІЄНТАМ ОНОВЛЕНІ ПОВНІСТЮ

Оновлені сервісні центри Пенсійного фонду Сумщини
відтепер працюють для клієнтів у всіх містах і районах області

Приміщення сервісних центрів приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України. У відкритих і просторих залах, на робочих місцях, обладнаних сучасною технікою та окремих точках доступу до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду, на клієнтів чекають привітні, компетентні і дбайливі фахівці, які нададуть якісний, корисний та швидкий пенсійний сервіс.