Районна газета

«МИСТЕЦЬКІ ЖНИВА – 2018»: СУМЩИНА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА СВОЇ НАЙКРАЩІ МИСТЕЦЬКІ ТВОРИ

Учергове Сумщина долучилася до Всеукраїнського експо-проекту «Мистецькі жнива – 2018», що приурочений до 27-ї річниці Незалежності України. Від Путивльського району у заході взяли участь  народний фольклорний ансамбль «Ярославна» (керівник О.Червяцова) та вокальний ансамбль «Сіверяни» (керівник П.Лавренко)

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, «Мистецькі жнива – 2018» – це проект, на якому найкращі митці з різних куточків нашої країни представляють свої роботи, тому символічно, що він приурочений саме до річниці Незалежності. Українські митці демонструють, що наша держава самостійна, самодостатня, зі своєю культурою і історією.

У рамках заходу презентували культурно-мистецьку виставку «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», де представили понад 400 творів декоративного мистецтва провідних майстрів та аматорів Сумщини, які зберігають та розвивають народні художні традиції різьблення, ткацтва, вишивки, вибійки, витинання, лялькарства, декоративного розпису.

Представників Путивльщини - заслужених працівників культури Світлану ДАВИДОВУ та Сергія ТУПИКА, колектив народного фольклорного ансамблю "Ярославна" - відзначили подяками Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», а гості заходу брати Дмитро та Назарій ЯРЕМЧУКИ подарували всім присутнім пісню «Слов’яночка» та подякували аматорам народної творчості за яскраві виступи.