Районна газета

ДЕНЬ ЩАСТЯ У БІБЛІОТЕЦІ

Чотири роки тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня, в день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце

Сьогодні Путивльська центральна районна  бібліотека також відзначила це свято: протягом дня тут проходила акція «День щастя у бібліотеці».

Таким чином користувачі, які завітали до бібліотеки, дізналися про історію виникнення свята, зарядилися гарним настроєм, позитивом на весь день і в подарунок  отримали «смайлики щастя».  А студенти 3-го курсу  педагогічного коледжу були учасниками  інформ-коктейлю «Європа – країна щасливих людей» за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» (програма «Еразмус +»).

Протягом заходу обговорювали поняття «щастя», що означає бути щасливим і що треба для цього зробити. Студенти з задоволенням ділилися своїми думками про щастя, розмірковували, як пов’язані щастя і добро, як можна сприяти щастю інших, бажали один одному щастя і спільними зусиллями виростили «Квітку Щастя», яка поєднала сім кольорів: 1 - здоров’я,  2 - мир на Землі,  3 - дружня сім’я,  4 - вірні друзі,  5 – любов,  6 - улюблена справа,   7 – мрії.

Завершився захід бібліографічним оглядом добірки літератури «Щастя – це життя» та   відео-роликом «Сто відсотків щастя бажаю вам».  

Що таке щастя?

Кожна людина щаслива.

Щастя присутнє у всіх,

Кожного це серцевина, –

Так визначати не гріх.

Все, що потрібно, – уміти

Бачити і відчувать

Щастя, приймати й радіти,

Вміти його дарувать.

Щастя не можна продати

І неможливо купить.

Можна лише формувати

Щастя в собі кожну мить.