Районна газета

ВЕЛИКИЙ УКРАЇНЕЦЬ: ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА

На межі двох періодів історії українського письменства – давнього й нового – височить постать Григорія СКОВОРОДИ. Те, що залишив він нам у спадок,– це цілюще, життєдайне джерело, з якого черпатимуть наснагу ще десятки нових поколінь. Від покоління до покоління, із уст в уста, із книжки в книжку передаються оповіді про Григорія Сковороду 

До 295-річниці від дня народження великого мислителя в читальному залі Путивльської центральної районної бібліотеки  бібліотеки  для учнів 11 класу ЗОШ №1 демонструвалися ескізи дивовижного життя «Мудрець, замріяний філософ». 

Ведучі  представили письменника як своєрідну легенду чи скоріше, життєстверджуючий міф. Впродовж заходу учні мали змогу переглянути відеофільм «Світ ловив мене, але не спіймав», в якому були представлені цікаві факти з особистого та творчого життя філософа. Учні виявили обізнаність у творчості письменника, назвавши його основні твори.

Закінчився захід бібліографічним оглядом добірки літератури «Невтомний шукач свободи і щастя», де були представлені новинки  видань по даній тематиці.