Районна газета

ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2021-2027 РР. ПІД ЧАС СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ БУВ ПРИЙНЯТИЙ В ЦІЛОМУ

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО під час засідання сесії презентував проєкт, зазначивши, що документ недосконалий, але Стратегія дасть старт прийняттю конкурсних заявок до проєктів ДФРР на 2021 рік, проєктів секторальної підтримки тощо

«Приймати Стратегію треба тут і зараз! У тому числі для того, щоб не зупинити процес залучення 303 млн грн з ДФРР в Сумську область та інших коштів. Мова йде про кошти секторальної підтримки ЄС (25 проєктів на 380 млн грн), понад 80 млн грн на розбудову місцевих доріг тощо», – наголосив Віталій Максименко.

За його словами, вже зараз готуються для подання на конкурсний відбір 63 проекти з обсягом фінансування за рахунок ДФРР 1,2 млрд гривень. Після затвердження Стратегії депутатами облради, буде здійснюватися відбір проєктів обласною комісією та подання їх в Мінрегіон.

Голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО підкреслив, що Сумська область не може  втратити 303 млн. Кошти вкрай потрібні для розвитку регіону.

Віталій Максименко додав, що Сумською обласною державною адміністрацією спільно з депутатами Сумської обласної ради, науковцями, експертами та представниками громадськості буде створено робочу групу, яка доопрацює проєкт Стратегії після прийняття за основу. Облдержадміністрація максимально координуватиме роботу, щоб вийти на якісний документ, який справді буде ефективним для Сумщини.

Під час засідання сесії обласної ради депутати прийняли проєкт Стратегії розвитку Сумської області на 2021-2027 рр. «За» проголосували 52 депутати.