Районна газета

ПРО ОБМЕЖЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН!

Відповідно до Протоколу № 5 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня 2020 року скасовано до особливого розпорядження проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування Путивльського району

Громадяни можуть подавати до Путивльської районної державної адміністрації кореспонденцію (листи, запити на публічну інформацію тощо) на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та звернення на електронну адресу   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за телефоном (05442) 5-21-76.

З 1 ЛИПНЯ НА СУМЩИНІ 156 ТИСЯЧ ОСІБ ОДЕРЖАТЬ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Перераховано: мінімальні пенсійні виплати для усіх категорій пенсіонерів; особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій та учасникам ліквідації наслідків аварії на  ЧАЕС, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою.

«НЕ ТРЕБА БОЯТИСЯ»: ЕКСПЕРТИ ЗАКЛИКАЛИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА СТВОРЕННЯ НОВИХ РАЙОНІВ

На цьому і наступному парламентському тижні народні депутати мають розглядати два важливих для продовження децентралізації проекти: проект постанови №3650 про утворення та ліквідацію районів, а також законопроект № 3614 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи

Учасники експертної дискусії «Врятувати децентралізацію: укрупнення районів та місцеві вибори 2020» закликали народних депутатів підтримати ці проекти рішень, інакше країна на роки може втратити можливості для розвитку.

З 1 ЛИПНЯ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ ГАРАНТОВАНИЙ МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР АЛІМЕНТІВ

В Україні з 1 липня 2020 року збільшується розмір прожиткового мінімуму. Відповідно до чинного законодавства, від зазначеного показника залежить й гарантований мінімальний розмір аліментів, який складає 50% від прожиткового мінімуму

Відтак, для малечі віком до 6 років гарантований мінімальний розмір аліментів становитиме 929,5 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років мінімальні виплати складатимуть 1159 гривень.

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ НА ЗАСІДАННІ НАЦРАДИ РЕФОРМ: БУДЬ-ЯКА РЕФОРМА – ЦЕ ПЕРШ ЗА ВСЕ РЕЗУЛЬТАТ

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради

Відкриваючи засідання, Глава держави оцінив якість і динаміку втілення змін в Україні. За його словами, говорити про ефективність будь-якої реформи можна лише у тому разі, якщо вона є результативною.

ІЗ 1 ЛИПНЯ ЗРОСТУТЬ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ І ВИПЛАТИ: КОМУ І НА СКІЛЬКИ

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб»

Зокрема з 1 січня 2020 року – підвищено розмір допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, а із 1 липня 2020 року – змінюється алгоритм розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.